• Miklós Edit sí történelmet írt St. Moritzban
  • Sok hó és kiváló hangulat a VIII. Média Kupán
  • Kékesi Márton szuper teljesítménye
  • Felépülés után a sípályára vágyik
  • VIII. Média Kupa - Versenykiírás
  • HAVAZIN KUPA 2007. március 2-4
  • III. RTL KLUB - MÉDIA KUPA
  • II. RTL KLUB - Média Kupa
  • Kékesi Márton győztes szlalomban az ifi vébén
  • XII. Bankár Kupa
  • A zászlót is vihette volna Kékesi Márton
  • Remekelt a Fullsport SE ifi olimpikonja Innsbruckban
  • 2008. évi ifjúsági világbajnokság, Formigal
  • MÉDIA KUPA EREDMÉNYEK
  • 2008. január 30. Zágráb
  • HAVAZIN
  • VERSENYZŐINK SIKERES SZEZONKEZDETE
  • RTL kupa

  • Téli magazin az RTL Klub műsorán.


    MÉDIA KUPA EREDMÉNYEK
    VERSENYZŐK      
    Nagy FruzsinaSerdülő I. lányI.53.37   
           
    Szőllős BenjaminSerdülő I. fiúI.44.29   
    Alatyáni ÁdámSerdülő I. fiúII.45.48   
           
    Csima RékaSerdülő II. lányI.43.14   
           
    Varga BálintSerdülő II. fiúI.43.29   
           
    Pálos VivienIfi lányI.41.1640.121.21.28legjobb női idő
           
    Szepesi BertoldIfi fiúI.37.3837.321.14.70legjobb férfi idő
    Hegyi BalázsIfi fiúII.38.3837.781.16.58 
    Boros ÁbelIfi fiúIII.45.3944.21.29.59 
    Klencsár BalázsIfi fiúIV.45.3144.311.29.62 
           
    Kelen ÁdámFelnőttI.38.8536.51.15.35II. legjobb ffi idő
    Barta CsabaFelnőttII.38.1237.61.15.72III. legjobb ffi idő
    Benkő AlpárFelnőttIII.38.537.351.15.85 
    Csák LeventeFelnőttIV.38.9537.641.16.59 
    Nagy CsabaFelnőttV.40.939.391.20.29 
    AMATŐRÖK és B KATEGÓRIÁSOK    
    Szőllős NoaMini I. lányI.31.7   
           
    Hozmann RudiMini I. fiúI.41.03   
           
    Hozmann SzonjaMini II. lányI.26.08   
    Lombosi LauraMini II. lány 35.71   
    Nagy OrsolyaMini II. lány 44   
    Szepesi AnnaMini II. lány 47.5   
           
    Tausz AndrisMini II. fiúI.26.06   
    Csima FeriMini II. fiúII.31.47   
           
    Varsányi DorkaGyermek I. lányI.50.54   
    Sárecz KataGyermek I. lányII.54.95   
    Czakó TimeaGyermek I. lányIII.56.74   
    Kövi ZsófiaGyermek I. lányIV.1.12.70   
           
    Simon SebestyénGyermek I. fiúI.48.76   
    Szűcs LeóGyermek I. fiúII.52.27   
    Szilágyi BendegúzGyermek I. fiúIII.52.82   
    Csák ÖrsGyermek I. fiúIV.56.5   
           
    Simon SaroltaGyermek II. lányI.46.32   
    Csima LauraGyermek II. lányI.46.32   
    Formanek LizaGyermek II. lányIII.49.71   
           
    Burián LórántGyermek II. fiúI.46.89   
    Török DomonkosGyermek II. fiúII.47.95   
    Nagy BenceGyermek II. fiúIII.47.97   
    Pintér BenceGyermek II. fiúIV.48.24   
    Szőllős BarnabásGyermek II. fiúV.48.52   
    Antal BalázsGyermek II. fiúVI.48.92   
           
    Petrányi ZsófiaSerdülő I. lányI.59.63   
           
    Tereba MátéSerdülő I. fiúI.58.69   
           
    Nové JánosIfjúsági fiúI.1.09.89   
           
    Bánás ArturSeniorI. 51.43   
    Vrabéj ImreSeniorII. 55.36   
    Sass CsabaSeniorIII.1.04.23   
    Dr. Nébald RudolfSeniorIV.1.04.30   
    Dr. Tóth MihálySeniorV.1.16.52   
           
    Kovács AdriennFelnőtt nőI.49.56   
    Molnár ViktóriaFelnőtt nőII.49.64   
    Dr. Kaszó ÉvaFelnőtt nőIII.1.04.67   
    Devecsai DaniellaFelnőtt nőIV.1.10.05   
           
    Lombosi BalázsFelnőtt férfiI.47.94   
    Varsányi SzabolcsFelnőtt férfiII.49.36   
    Csillag ManóFelnőtt férfiIII.49.48   
    Farkas GyuriFelnőtt férfiIV.52.85   
    Styaszni GyulaFelnőtt férfiV.53.03   
    Csüllög ZsoltFelnőtt férfiVI.53.39   
    Major MiklósFelnőtt férfiVII.55.92   
    Alatyáni AttilaFelnőtt férfiVIII.56.48   
    Lóránt LászlóFelnőtt férfiIX.57.89   
    Tarr JánosFelnőtt férfiX.1.02.80   
    MÉDIA KUPA MÉDIÁSOK     
    Hajas BiankaGyermek lányI.29.93   
    Csigirinszkij AnnaGyermek lányII.30.57   
    Pálya ZsófiaGyermek lányIII.32.21   
    Pálya TimeaGyermek lányIV.36.84   
    Szepesi AnnaGyermek lányV.44.68   
    Pálya HannaGyermek lányVI.1.14.60   
    Kálomista AnnaGyermek lányVII.1.39.81   
           
    Poprádi MárkGyermek fiúI.27.76   
    Hajas DávidGyermek fiúII.30.45   
    Csigirinszkij DánielGyermek fiúIII.31.07   
    Pumer ÁdámGyermek fiúIV.31.32   
    Fórizs ÁdámGyermek fiúV.34.18   
    Fórizs MátéGyermek fiúVI.35.47   
    Csapó DávidGyermek fiúVII.37.27   
    Kálomista MarciGyermek fiúVIII.44.5   
    Pálya BalázsGyermek fiúIX.1.01.70   
           
    Dr. Kaszó KláraI.27.9   
    Hajas JuditII.29.45   
    Dr. Kaszó ÉvaIII.30.41   
    Kapitány IldikóIV.31.46   
    Ádám SzilviV.31.7   
    Devecsai DaniellaVI.32.71   
    Pálya FanniVII33.18   
    Kiss EmiliaVIII35.6   
    Kálomista ZsuzaIX35.97   
    Gémes RenátaX37.42   
    Bodai JuditXI39.29   
    Debreczeni ZitaXII40.45   
    Hegedűs AnitaXIII42.32   
           
    Csillag ManóFérfiI.22.84   
    Varsányi Gábor (versenyen kívül)Férfiversenyen kívül22.96   
    Bánás ArturFérfiII.24.15   
    Farkas BalázsFérfiIII.24.27   
    Farkas GyuriFérfiIV.24.52   
    Styaszni GyulaFérfiV.25.41   
    Csüllög ZsoltFérfiVI.25.49   
    Pumer LászlóFérfiVII25.51   
    Haraszti GézaFérfiVIII25.55   
    Ádám PéterFérfiIX25.61   
    Vrabéj ImreFérfiX25.66   
    Kovács KOKO IstvánFérfiXI25.77   
    Csigirinszky GlebFérfiXII26.12   
    Major MiklósFérfiXIII26.44   
    Marton TiborFérfiXIV26.7   
    Wisinger JánosFérfiXV27.01   
    Lóránt LászlóFérfiXVI28.06   
    Nébald RudolfFérfiXVII28.14   
    Varga BenedekFérfiXVIII28.14   
    Pálya RóbertFérfiXIX28.38   
    Bíró BalázsFérfiXX29.87   
    Rábay PéterFérfiXXI30.07   
    ifj. Tóth JánosFérfiXXII30.29   
    Csermely ÁkosFérfiXXIII30.65   
    Tarr JánosFérfiXXIV30.75   
    Ács GergelyFérfiXXV31.14   
    Héder BarnaFérfiXXVI31.53   
    Fórizs TiborFérfiXXVII31.61   
    Farkas JózsefFérfiXXVIII31.63   
    Tóth JánosFérfiXXIX31.75   
    Kedves FerencFérfiXXX31.9   
    Csapó GáborFérfiXXXI33.07   
    Hermann PéterFérfiXXXII33.13   
    Hajas LászlóFérfiXXXIII35.6   
    Török LászlóFérfiXXXIV37.42   
    Devecsai PéterFérfiXXXV39.28   
    Mándics BotondFérfiXXXVI39.77   
    Németh GyulaFérfiXXXVII41.69   
    Kenesei KálmánFérfiXXXVIII54.22   
    Olvasva: 4989